Suugle Forum
20 Kasım 2019, 13:36:30 *
Hoşgeldiniz %1$s. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:

Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: SATILIK FLASH S TURBO !!  (Okunma Sayısı 5604 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ahmusan
AhMeTT__
Yeni Üye
*

« : 08 Kasım 2007, 23:42:49 »

Merhabalar. 93 model flash S'imi modifiye ettim. Motoru sıfırlandı ve 1.8 clio RSi pistonları ve piston kolları kondu. Kalın kapak contasıyla beraber turbo ve intercooler bağlandı. 0.7 bar peak basıyor. 210 hp güç ve 265 nm tork veriyor. Bütün bunların üstüne benzini içmesini bekliyorsunuz ama maalesef... Şehir içi yakıt tüketimi 100 km'de 9 litre!! Ayrıca araçta klima ve uzaktan kumandalı merkezi kilit standart olarak var. Bunun dışında elektrikli, ısıtmalı ve stop lambalı spor yan aynalar ve elektrikli arka camlar yaptırdım. Bagaj kapağı da içeriden düğmeyle açılıyor. Araçta amortisörler, yaylar ve göstergeler sıfırdır (hepsi orijinal). Üzerinde beyaz renkte clio RSI jantları ve sıfır Goodyear Eagle F1 lastikler var. Ayrıca brembo yarış balataları ve spor delikli fren diskleri mevcut. Bu kadar güç için aşırı denebilecek güçte fren kabiliyeti var. Motor sıfırlandıktan sonra 4650 km yol yaptım. Son derece problemsiz ve keyifli oldu. Aracım satılıktır, fiyatı 10.500 YTL. Araç İstanbul Nakkaştepe'de ve Sabancı kampüste görülebilir. Resim isteyenler e-mail'ını yazsın yollayayım. İlgilenenlere duyurulur...

05323704764
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.118 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu