Suugle Forum
20 Kasım 2019, 19:28:20 *
Hoşgeldiniz %1$s. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:

Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kadir Topbaş Genç Bakış(!)'ta...  (Okunma Sayısı 9343 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ookami
Kaliteli Üye

« Yanıtla #10 : 02 Şubat 2007, 12:21:11 »

Programı seyretmedim ama Kadir Topbaş'ın böyle basit cevaplar vermesini garipsemedim çünkü AKP bünyesinde belediyecilik ya da parlementerlik yapanlar o kadar rahat ki (misal Kemal Unakıtan, Atilla Koç, Cemil Çiçek) ... Ayrıca bu "lale" meselesi aklıma yine bu siyasi kanattan eski bir belediye başkanının yaptığını aklıma getirdi. Eski İstanbul belediye başkanı Ali Müfit Gürtuna, 2001 yılında Şaşkınbakkal'da Göztepe Parkı'nın arka taraflarına ekme amaçlı belediye bütçesiyle Hollanda'dan 2 trilyonluk gül ithal ediyor (gülüyle meşhur Isparta'da gül bitmiş herhalde). Ve yanlış hatırlamıyorsam aynı yılın Haziran ayı gibi orada "Gül Bahçesi" diye bir park açılıyor. Daha faydalı işler yapılabilecek 2 trilyon güle gidiyor ve bu insanlar bu kadar çok sorun varken bu tip afaki şeylerle belediyecilik yaptıklarını sanıyor(bazı şeylerin üstünü örtmek için olsa gerek). Açıkçası Genç Bakış'ın da dün izleyemediğim programda tarafsız davranmaması çok olağandışı bir durum gelmedi (Aydın Bey ile RTE ölümüne kanka nasıl olsa). Ama tabii ki taraflı yayıncılık anlayışından dolayı kınıyorum...

Herşeye tamam da Aydın Bey kesin kanka değil RTE ile, bunu anlamak için milliyet.com da çıkan birkaç aydır haberlere azıcık göz atmak yeterli.

Şaraplar, kırık bardakta getirilir, derler..
anlamak için,
kim kadehe meraklı,
kim gerçek şarapsever.
brky
brky
Tecrübeli Üye
**

« Yanıtla #11 : 02 Şubat 2007, 14:16:09 »

Aydın Doğan kimle kanka ki?Aydın Doğan çakalın da çakalı bir iş adamı.Hrant Dink cinayetinde medyasını nasıl yönlendirdiğine dikkat edin.Nromal bir olayda verilecek tepkinin çok üstünü verdi çünkü biliyor ki bu saldırı dolayısıyla milliyetçilik yara alıcak o da yükleniyo milliyetçilere.Şimdi RTE iktidar olamadı diyelim,biliyor ki Büyükşehir'i yine Kadir Topbaş alıcak çünkü göz boyamasını çok iyi bilen bir yapısı var.Çorbada benim de tuzum olsun da gelecek başkanlık dönem,inde rantlarım artsın gibi bir düşünce yapısı içine girmesi hiç zor deil  : )
veysonmez
Veysel
Ultra Mega Üye

« Yanıtla #12 : 02 Şubat 2007, 21:53:36 »

Aslında doğru olan şu ki Aydın Bey başkukla kimse onunla ölümüne kanka. CNN Türk ilk açıldığında Demirel'e yamanmaya çalışıyordu belki manevi oğlu olurum falan diye. Sonra bir Ecevit sempatizanlığı ve AKP'nin seçimleri kazanmasından sonraki ilk 2 yıl bariz bir RTE dostluğu. Her kokteylde, her toplantıda ya da ona benzer her zımbırtıda...
brky
brky
Tecrübeli Üye
**

« Yanıtla #13 : 02 Şubat 2007, 22:04:06 »

nabza göre şerbet adamı  Angry
.
Ultra Mega Üye

« Yanıtla #14 : 14 Şubat 2007, 23:02:36 »

öfff ya..ne zaman düşecek bu adamlar hükümetten de bu ülkenin yakasından da...yeter yahu...

I've turned the tables 'round and found another way
I've left it all behind for a better day

I will take things as they come
look out for number one
and I'll be back tomorrow
Feeling strong and brave inside
my head up high with pride
yes I'll be back tomorrow
ookami
Kaliteli Üye

« Yanıtla #15 : 16 Şubat 2007, 01:03:14 »

Aydın Doğan kimle kanka ki?Aydın Doğan çakalın da çakalı bir iş adamı.Hrant Dink cinayetinde medyasını nasıl yönlendirdiğine dikkat edin.Nromal bir olayda verilecek tepkinin çok üstünü verdi çünkü biliyor ki bu saldırı dolayısıyla milliyetçilik yara alıcak o da yükleniyo milliyetçilere.Şimdi RTE iktidar olamadı diyelim,biliyor ki Büyükşehir'i yine Kadir Topbaş alıcak çünkü göz boyamasını çok iyi bilen bir yapısı var.Çorbada benim de tuzum olsun da gelecek başkanlık dönem,inde rantlarım artsın gibi bir düşünce yapısı içine girmesi hiç zor deil  : )

Doğan yayın organlarının Hrant Dink cinayetine verdikleri tepki isabetliydi, ben senin tarafı ve yanlış düşündüğünü düşünüyorum.

Şaraplar, kırık bardakta getirilir, derler..
anlamak için,
kim kadehe meraklı,
kim gerçek şarapsever.
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.067 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu