Suugle Forum
20 Kasım 2019, 19:30:22 *
Hoşgeldiniz %1$s. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:

Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: DONUTS ın içinde sigar içilsin mi?  (Okunma Sayısı 20278 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mguven
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 20 Ekim 2006, 23:47:44 »

bana kalırsa kasa kısmında yani sandalyeli kısımda kesinlikle içilmemeli eğer öyle olursa gerçekten de berbat bir ortama döner ve sıradan kıraathanelere döne ortalık ama belki bi ayarlama olabilirse koltuklu kısımda olabilir...

yurtlarda da study mutfak tv odası her yerde rahatça içilebiliyor.. yani oralarda pek sorun olmuyor  Roll Eyes ama bana kalırsa 2 tane tv odası olmalı birisi sigara içilebilen birisi içilmeyen... maçlarda felan çok kötü bir durum oluşabilir.. genelde bayanlar pek sevmiyorlar... yani bir dizi felan izlenmesi halinde bile kötü olabilir... yani her yerde içilen içilmeyen bir kısım olmalı...
kARBOn bAZLı iLKEL yASAm fORMu
Ultra Mega Üye

I’m dead and i can’t reply till I reincarnate.

« Yanıtla #11 : 21 Ekim 2006, 00:26:16 »

B3 zemin katta, çok iri olmamakla birlikte, bir sigara odası ve onun da içinde, normal TV odalarındakilerden küçük olmayan bir televizyon var. B9'dan oraya gidin ya da dışarıda kar kalınlığı otuz cm olan günde gidin yurdunuzdan oraya demiyorum, ama şu anki koşullarda , bu odanın varlığından haberi olmayan, ama kimseyi rahatsız etmek istemeyecek kadar duyarlı arkadaşlar, bir seçenek olarak olduğunu bilsinler diye yazıyorum.
Birkaç gün önce olan bir olayı paylaşayım. Hap kadar study'de, laba bir dersliğine gittiğimde, eşyalarımı kaldıramadığım study'ye gelip, data kablomu kullanıp, (buraya kadar olanlarla ilgili bir sorunum yok, istediğinizi kullanın zaten) sonra bana hiç rahatsız olur musun diye sormadan sigarasını yakan arkadaş da belki beni rahatsız ettiğini farketmemiştir. Ya da arkadaşı ile konuştuğu için gittiğimi sanmış olabilir. Oda B2 üçüncü kat çalışma odası, ne kadar dar olduğunu kendiniz gelip görebilirsiniz. Ben herşeyimi toplayıp, gittim, neden gittiğimi de söyleme gereği duymadım. Çünkü eğer kendiliğinden anlamıyorsa, o sigara da artık yakılmışsa orada durma imkanım yoktu. Odada o sigaranın yanmayı sürdürmesi için bile oksijen yoktu...
Küçükken alerjik astımdan bayağı çektim, ergenliğe girerken de neredeyse tamamen kurtuldum; ama sigara, aşırı egzoz dumanı veya toza maruz kalınca tekrar tetikleyebiliyor. O yüzden sizden kaçıyorum. Bir arkadaşımın deyişiyle "cüzzamdan kaçar gibi"... O yüzden size niçin kaçtığımı asla açıklamayacağım, çünkü her dakikası bana  dokunuyor. Sadece bu yüzden "geber o zaman" gibi bir cevapla da karşılaştım. Ama bu cümle, sadece cümlenin sahibinin suçu ve iyi ki de mezun oldu. Ama açıkçası artık, hatalı olmadığım bir konuda, tolerans gösteren taraf olmayı ne kadar sürdüreceğimi bilmiyorum.
Ve tabi ki bu tepki kesinlikle, sigara içmenin yasak olduğu oda başına birkaç tabela ile belirtilen çalışma odalarında sigara içenlere, koltukları, yerleri yakanlara karşı. İçenlerden hassas davranan kimse lütfen, bu sözlerden alınmasın. Onlara tekrar hassasiyetleri için teşekkür ediyorum.

SI VIS PACEM
PARA BELLUM

Onun Bunun Mühendisliği Programı
ratnolnakin
Tecrübeli Üye
**

« Yanıtla #12 : 22 Ekim 2006, 15:25:34 »

Arkadaşlar bence sigaranın hiçbiyerde içilmemesi gerekiyor.sakın bu görüşümü ön yargılı zanletmeyin.An itibariyle 2 gündür sigara içmeyen bi irade olarak bu tip durumların kendisiyle birlikte bireyin çevresinide etkilediğini ve Yurdumuzu dünyada ençok sigaraya köle olmuş 2. ülke ilan etmesinde de başrol oynayan şu tarihi geçmiş özenti alışkanlığın saygı duyulacak bi tarafını bırak madı bende.BU arada tartışmayı ben açtım ve bu tartışmayı açtığıma pişmanım .çümkü artık sigaryı bıraktm.bu konuda yardım isteyen ler bana özelden msj atabilir.
.
Ultra Mega Üye

« Yanıtla #13 : 23 Ekim 2006, 05:07:50 »

Ya içilsin tabi yaa....Bu okulda gına geldi artık...Yahu toplumda sigara içenler var bunu bi kabullenin artık......

I've turned the tables 'round and found another way
I've left it all behind for a better day

I will take things as they come
look out for number one
and I'll be back tomorrow
Feeling strong and brave inside
my head up high with pride
yes I'll be back tomorrow
Rieper
Ultra Mega Üye

« Yanıtla #14 : 23 Ekim 2006, 17:49:17 »

zehirlenmek istemeyenler de var bu toplumda ama Smiley

dark thoughts in your mind will bring you tears
like the dark clouds in the sky bringing rain
anger in your heart will make your fears grow
like the thunder in the sky screams in pain
merve :)
merwullah
Yeni Üye
*

« Yanıtla #15 : 23 Ekim 2006, 21:47:24 »

Ya içilsin tabi yaa....Bu okulda gına geldi artık...Yahu toplumda sigara içenler var bunu bi kabullenin artık......

Walla kendinizi zehirleme hakkini kendinizde gorebilirsiniz ama sigara icmemeyi "tercih" eden insanlari zehirlemeyi anlayamiyrm.. bnce asil sorun sigara icmeyen insanlarin warliginin kabul edilmemesi cunku biz icenleri rahatsiz etmiyrz aslnda... asil rahatsizlk verici davranislar ve saygiszlik bize yapilio
gercktne kiniyrm bu bencilligi... Undecided

M.
beste
Yeni Üye
*

« Yanıtla #16 : 24 Ekim 2006, 12:13:43 »

yazın idare ediliyor da kış geldi böyle giderse sigara odasında yasamaya başlayacak bi çok insan ayrıca b3 sigara odasındaki tv çalışmıyor bir heves deneyeceklere duyurulur:D
xaty
xaty
Yeni Üye
*

« Yanıtla #17 : 24 Ekim 2006, 13:27:41 »

zehirlenmek istemeyenler de var bu toplumda ama Smiley

var tabi olmaz mı Smiley
donuts'ın kapatılan bölümü belki yeniden dekore edilebilir, koltuklarda sigara içmiş olursunuz siz de
zaten o sandalyeler çok rahatsız, rahat rahat oturmak varken neden tahtaların üstünde oturtuluyoruz ki  Huh?
serdengecti
Kaliteli Üye

« Yanıtla #18 : 25 Ekim 2006, 21:19:18 »

fashane yer itbariyle sigara içenlere en az hitap eden yerimiz.

abi naptın ya.. ders aralarında fasshane ve sigara ayrılmaz ikilidir bizler için..
dnz
Yeni Üye
*

« Yanıtla #19 : 26 Ekim 2006, 00:45:00 »

donuts'ta bence kesinlikle sigara içilmemeli. sigara içmek isteyenler donutsun ve de dormun dışındaki kapalı alanlarda içsinler. sigara kokusu da siniyo hemen, içmeyenleri ve sevmeyenleri rahatsız eden bi durum bu da..
Sayfa: 1 [2] 3 4 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.099 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu