Suugle Forum
21 Kasım 2019, 09:47:40 *
Hoşgeldiniz %1$s. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:

Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Amerikan ve Turk Replikler  (Okunma Sayısı 9505 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
drejan
Yeni Üye
*

« Yanıtla #10 : 08 Haziran 2006, 22:00:13 »

mailden copy peyst, sorun mu arzetti gardaş? Cheesy
valla beğendim,baktım yazılarda yok, koydum, newslere girmem etmem
apa format kaynakçamı belirtçez leyn bide,bundan sonra  koymam ,eğlenceden mahrum kalırsınız şerefsizim  Smiley
Cheesy
en kıl versiyonu da ekşi sözlük kaynak belirtme şeysidir uyuz oluyorum adamların netten bulduğu şeyleri kendileri olarak kaynak gösterilmesi istemelerine

yok öyle bir şey. kimsenin netten bir şey çaldığı yok. çalan olursa da binlerce yazar ve yüzlerce gammaz (hatalı entry'leri moderatörlere bildirenler) tarafından kısa zamanda ortaya çıkarılır. imla hatası yapsan bile beş dakika sonra bir mesaj gelir, yazarın teki imla hatası yaptığını söyler. böyle bir ortamda intihal yapacaksın, kimse görmeyecek. mümkün değil.

yazarım savunurum diosun yani Smiley topiğimi kirletme tehoçitlembik, zarar veriyor, rencide ediyor, sakız gibi uzatıyorsun.. başlıkla alakalı yazı yazmıyorsun, peki bunları ekşidede yapıomusun? çııkşaarı Tongue, çıııık.
tenochtitlan
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 08 Haziran 2006, 22:13:46 »

alıntının boku çıktı, alıntı yapmicam.
drejan efendii, drejan efendiii!! *tak*  *tak* (masanın üstüne vuruyorum)
yemedik topiğini, zaten hiç gülmemiştim! bu biiir...
o değil de bir ilhan irem vardı ne oldu ona?
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2006, 22:14:39 Gönderen: tenochtitlan » Logged
drejan
Yeni Üye
*

« Yanıtla #12 : 08 Haziran 2006, 22:15:32 »

alıntının boku çıktı, alıntı yapmicam.
drejan efendii, drejan efendiii!! *tak*  *tak* (masanın üstüne vuruyorum)
yemedik topiğini, zaten hiç gülmemiştim! bu biiir...
o değil de bir ilhan irem vardı ne oldu ona?
harbi lan...
Rieper
Ultra Mega Üye

« Yanıtla #13 : 08 Haziran 2006, 23:25:45 »

mailden copy peyst, sorun mu arzetti gardaş? Cheesy
valla beğendim,baktım yazılarda yok, koydum, newslere girmem etmem
apa format kaynakçamı belirtçez leyn bide,bundan sonra  koymam ,eğlenceden mahrum kalırsınız şerefsizim  Smiley
Cheesy
en kıl versiyonu da ekşi sözlük kaynak belirtme şeysidir uyuz oluyorum adamların netten bulduğu şeyleri kendileri olarak kaynak gösterilmesi istemelerine

yok öyle bir şey. kimsenin netten bir şey çaldığı yok. çalan olursa da binlerce yazar ve yüzlerce gammaz (hatalı entry'leri moderatörlere bildirenler) tarafından kısa zamanda ortaya çıkarılır. imla hatası yapsan bile beş dakika sonra bir mesaj gelir, yazarın teki imla hatası yaptığını söyler. böyle bir ortamda intihal yapacaksın, kimse görmeyecek. mümkün değil.

tam anlamadın demek istediğimi
bazıları sitenin birinden kaynak gösterip de olsa alıntılar yapıyorlar yapılabilir zaten kaynak göstermesine de gerek yok yani
ondan sonra biz alıntı olarak aldıkları şeyleri alınca yok efenim bunu alan taocudur vs vs Cheesy
zaten alıntı da yapmıyorum artık ekşiden birisinin mesajımın altında gelip bu ekşiden alıntıdır demesi ve bu benzetmeyi yapması hiç de hoşuma gitmiyor açıkçası cem yılmaz ın dediği gibi ben de kaynak k...m diyorum afedersiniz  Cheesy

dark thoughts in your mind will bring you tears
like the dark clouds in the sky bringing rain
anger in your heart will make your fears grow
like the thunder in the sky screams in pain
tenochtitlan
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 09 Haziran 2006, 20:40:03 »

öyle herifler var ya, doğru diyorsun. ben bi an gaza geldim sen netten buluyorlar diyince.  Smiley
ratnolnakin
Tecrübeli Üye
**

« Yanıtla #15 : 15 Ekim 2006, 03:38:38 »

aynı zamanda Tamer karadağlı nın kovalamaca sahnesinde o kalıp koşuşu ve köşeyi bmw x5 gibi alması(bunu koşarak yapıyo nasıl yapıyo demeyin izleyin anlarsınız) yaran unsurlardandı.  Cheesy
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.085 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu