Suugle Forum
20 Kasım 2019, 05:34:35 *
Hoşgeldiniz %1$s. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:

Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yorumsuz..  (Okunma Sayısı 3505 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
aisitan
Yeni Üye
*

« : 05 Mayıs 2006, 13:19:11 »

Bi gün anatomi pratigindeyiz. Ilk defa kadavra diseksiyonu yapicaz.Hocamiz nasil yapicagimizi anlatiyo, deriden bahsediyor filan.Ingilizce tiptayiz ama herkes Türkçe Ingilizce karisik konusuyor. O sirada arkalarda duran yabanci bir arkadas, 'How thick is the skin?' (derinin kalınlığı nedir) diye sordu. Hoca da 'Duyamadim çocuklar,
arkadasiniz ne sordu?' dedi. Yanindaki arkadas dagayet sakin 'Skin`in kalinligini soruyo.' dedi hocaya. O da ne dedigini,hoca dahil, herkes kopunca anladi.

2 Bilirsiniz, bi ara gençlerde cüzdana zincir takip sarkitma modasi vardi. Istiklal'de yürürken, yanimdan bu model bi tip geçiyodu ki adamin teki bombayi patlatti: "Ne o lan? Köpegin giccina mi kaçti?"

3 Bir gün, belediye otobüsünde giderken, belediye otobüslerinde pek sik raslayamayacaginiz türden, çok güzel ve bakimli bir bayan,oturan bir adamin ayagina basti. Kadin gayet üzgün, adama "Kusura bakmayin beyfendi! Çok özür dilerim!" dedi. Adam, bir yandan basilan ayakkabisina bakarken, kadina: "Tamam da bacim,ayakkabinin a...na koydun!" dediginde biz zaten olay yerinde yerde sürünüyorduk.

4 Devlet Tiyatrosundan bi arkadas, bi oyun için mi ne, Akçaabat'a gitmis.Ekip olarak sehir merkezine gelmisler. Kafalarini kaldirinca, koca bir bez afis görmüsler.. Söyle yaziyo: "Ben de sporcunun zeki, çevik ve ahlakli olanini severim. Akçaabat Belediye Baskani"

5 Kisa anlatacam; üzerine düsünmeye vaktiniz kalsin. Bi turist kiralik jipini parketmeye çalisiyor, bir abimiz de yardim ediyo: "Come with the ball, come with the ball". Ne diyim?

6 Ya olmaz böyle bir firlamalik, dinleyin:
İstiklal'in oralarda, 9-10 yaslarinda, büyük olasilikla tinerci, iki çocukla konusuyor polis. Birisine sordu, "Nerede oturuyorsun sen, evin nerede senin?". Çocuk: "Evim filan yok, orada burada uyuyorum".
Polis öbürüne döndü: "Peki, sen?". Ikinci çocuk: "Komsuyuz!"

7 Hisarüstü-Eminönü otobüsü. Orta yasli bir adam bindi. Özel halk otobüsü degil. Adam, soföre:
Biletim yok, binebilir miyim?". Söför: "Yolculara sor". Adam bize döndü: "Binebilir miyim?"

8 Az önce iş icabi Isparta'da bir müsterimizi aradim.
Telefonu açan kibar bayana ilgili kisinin mail adresini sordum. Hanimefendi gayet kibarca "Bizim burada internet çekmiyor" dedi

9 Cuma aksami gecenin bir yarisi Arnavutköy'de taksi ariyordum. Fakat etrafta bir tane bile yoktu. Arabasını park etmis yemek yiyen bir taksi soforu gördüm. Adama yaklasip, "Abi müsait misin?" dedim. O da, "Ehliyetin var mi?" diye sordu. Taksim'e kadar taksiyi ben kullandim, o paşa paşa yemegini yedi.

10 Bir arkadas anlattı. Geçenlerde Taksim'de yürürken sıkışınca McDonalds'in tuvaletine girmis. Tuvaletten sonra elini kolunu sallaya sallaya restorandan çikarken elemanlardan biri arkasından seslenmis:
"Bir gün yemege de bekleriz..."

11 Ne zaman Kadiköy'e gitsem bir araba görüyorum: Bir Tipo'nun arka caminda hayvanî puntolarla söyle yaziyor: YARGITAY KARARI TOFAS'IN ÜRETIM AYIBI

12 Izmirliler bilir, toplu tasimada Kentkart uygulamasi vardir. Karta para yüklersiniz, otobüslerde manyetik okuyucuya tutarsiniz ve okuyucu okuduguna dair sinyal sesi verir.
Kentkart uygulamasinin ilk yılıydı.

Yaslı ama çok tonton bir teyze elinde Kentkartla otobüse bindi. Nedense kartı soförün suratina dogru tuttu(Herhalde paso gibi gösterilecek zannetti). Soför iki-üç saniyelik saskinlik periyodunu atlattiktan sonra, "Biiiiip!" dedi. Teyze bi sey olmamis gibi geçip soförün arkasina oturdu. Otobüsteki herkes kahkahalarla gülerken bense soförün zekasina hayran olmustum.

13 Bir gün yolda giderken kaset satan bir dükkanin caminda aynen söyle bir yazi görmüstüm: "Arabalar için çistakli müzik gelmistir."

14 Halk otobüslerindeki para verme muhabbeti...
- Yolcu: (Önündeki bayana abanarak) - Surdan bir ögrenci bir tam. - Bayan: (Parayi alip söföre uzatirken) - Surdan bir hayvan bir ögrenci

15. Internet-cafe'de bos bilgisayar muhabbeti... - Müsteri: Acaba bosalan var mi?
Yönetici:

Bosalan yok ama ilk kalkana siz oturacaksiniz...  Tongue
5ergio
Sercan
Süper Üye

« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2006, 22:24:38 »

bi tane de benden (yaşanmış olaydır)

16. Maslak'ta kosner sonrası taksi bakınırken gelen Beşiktaş minibüsüne 30 kişi doluşulur. Yoğun pazarlıklarla şoföre Taksim baskısı yapılır ama cevap "Gençler Taksim ii güsel de benm kafa da güsel. Annadınıs siz beni!" Devamıda aynen şöyle Levent'te iniyoruz 3 arkadaşla adamın tepki hadi bakalım sağsalim gidin evinize bizim için dua edin evdekilere selamlar vs vs ... şeklinde devam eden, okula öğrenci bırakan baba modeli. Baya bi güldürmüştü bizi gece vakti =)
aisitan
Yeni Üye
*

« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2006, 23:11:38 »

Abi ben de kendimden bişi anlatiim.. 

Samsunda dolmuşa binmiş gidiyoruz.(Tabi 5 kişilik dolmuş istanbuldaki gibin 30 luklardan değil) Yolculardan bi tanesi müsait bir yerde bırakırmısın dedi. Adam indi ve geldiğimiz yöne doğru yürümeye başladı. Tam o sırada şoförün indiğini ve adama tekme tokat daldığını gördüm. Bi de diyoki ulan ..... madem geldiğimiz tarafa gitcektin niye erkenden, gideceğin yerde inmiyon da bende müşteriyi kaçırıom. Yarılmıştım gülmekten. Tabi daha sonra korkudan eve 300 metre kala indim tabi geriye doğru gitmiim dedim dayak yememek için:)
kARBOn bAZLı iLKEL yASAm fORMu
Ultra Mega Üye

I’m dead and i can’t reply till I reincarnate.

« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2006, 16:35:48 »

18. Geçen cumartesi konferanstan dönerken DenTur iskelesine geldim, Üsküdar İskele'den teyzemlere gidecem, üşendim minibüs dolmuşla uğraşmaya, taksiye bindim. Şöför filozof çıktı. Önce arkalardan bir yerlerden dolaşınca, gezdiriyor diye düşünmezsin değil mi diye sordu, ben yok mok dedikten sonra yav bizim çok kötü meslektaşlar var yapıyolar böyle falan derken anlamadan "diyanet saati" programı başladı ve işte hikaye.
Bir kız annesi Kuran okurken sesli sesli müzik dinliyor, annesi kısar mısın diyor, kız kitabı yere atıyor ve yanmaya başlıyor. Annesi kızını halı ile "söndürmeye çalışıyor bir bakıyor birden halı içine çoküyor, böyle küçülüyor falan... Kemikleri mi çıktı diye açmaya korkuyor, ama bakınca kızını fare olmuş olarak görüyor. Kız böyle konuşmaya devam ediyor, anne ben cezamı buldum benim için üzülme falan filan...
Sonra fare (ya da kız) pencereden atlıyor ve işte kadın kızını kaybetmiş oluyor ama ilahi adalet et cetera et cetera....
Şimdi ben bunun sonuna kadar "saygısızlık" etmeden dinlemek için acayip kastım ve galiba başardım fakat Bio okuyup böyle malvara dinlemek bayağı zor geliyor.
Tüm süre boyunca takside kamera aradım durdum, gerçekten böyle bir adam olamaz diye...
Aslında onun dışında kendi çapın mümin bir adam herhalde ama teyzemlere geldiğimde dumur bir vaziyette araçtan indim, adam gitti ben öyle bostan korkuluğu gibi kaledım
Ama yine hakkını yemeyeyim, gerçekten hızlı getirdi beni, işini iyi biliyor kesinlikle.
Dahası aynı adamı bulmak için de uğraşacam, ama plakayı almak aklıma gelmedi, hala yanıyorum

SI VIS PACEM
PARA BELLUM

Onun Bunun Mühendisliği Programı
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.09 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu