Suugle Forum
20 Kasım 2019, 13:45:36 *
Hoşgeldiniz %1$s. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:

Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Suugle Kullanıcılarına Dream Host'tan indirim!!!!  (Okunma Sayısı 8611 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
alicaner
Ali Caner ÖNER
Yönetici
Süper Üye

« : 29 Mart 2006, 05:38:37 »

Merhaba Arkadaşlar,

Dünyaca ünlü Dream Host şirketinden herhangi bir hosting planı aldığınızda ve "suugle" promosyon kodunu girdiğinizde $70 indirim kazancaksanız.. Mesela benim aldığım hosting paketi olan Crazy Domain Insane paketi normalde $119.40, promosyon kodu olarak "suugle" girdiğinizde direk $70 dolar düşerek $49.40 dolar oluyor...

Ben geçen dönemden beri DreamHost ile çalışıyorum ve 5 domainimi orada host ediyorum, hatta diğerlerinin hosting süreleri dolunca hepsini dreamhost'a geçiricem. Şahsen çok memnunum.

DreamHost'un en beğendiğim özelliği bir paket alıp istediğiniz kadar web sitesi host edebiliyorsunuz ayrı ayrı... Bence süper birşey.. ben tüm hosting ihtiyaçlaırımı böylece çözmüş oldum... Ayrıca kendilerinin dizayn ettikleri bir kontrol panel var ve neredeyse yapamadığınız şey yok, hatta bazen adamlar bu kadar hizmeti bu kadar paraya nasıl veriyorlar diye düşünmüyor değilim..

Neyse fazla reklam yaptım galiba. Web Hosting düşünenler için süper bir fırsat..

linki;

https://dreamhost.com/shared/comparison.html

B.f.
Kaliteli Üye

« Yanıtla #1 : 29 Mart 2006, 07:11:32 »

Adamların paketlerine göre fiyatları resmen inanılmaz....
alicaner
Ali Caner ÖNER
Yönetici
Süper Üye

« Yanıtla #2 : 29 Mart 2006, 09:34:00 »

ayrıca serverları da hızlı.. sunucu başına ortalama 20-30 domain düşüyor..
hatta şu an suugle'ın bulunduğu sunucuda 14 tane domain var sadece..

B.f.
Kaliteli Üye

« Yanıtla #3 : 29 Mart 2006, 11:47:00 »

Zaten yurtdışında olması büyük avantaj, tabii ki telekomun çıkışları zırt pırt bozulmasa sorun yaşamayız.. Valla almayacak adamın bile alası gelir ki iyi firmalar müşteri hizmetini iyi veriyor Türkler genelde pek iyi değil istisnalar hariç. Sanırım ben alabilirim burdan ama bu promosyon işini biraz daha detaylı anlatabilir misin?

Ve de sayfada tam göremedim mp3, mpg gibi dosya barındırma durumları nedir?
« Son Düzenleme: 29 Mart 2006, 11:49:27 Gönderen: namik » Logged
alicaner
Ali Caner ÖNER
Yönetici
Süper Üye

« Yanıtla #4 : 29 Mart 2006, 12:08:18 »

aslında türk ziyaretçileri olan siteler için sunucuları türkiyede olan firmalar tercih edilebilir ama genelde türkiyede bu işi çok pahalıya yapıyorlar...

neyse copyright'ı sana ait olan tüm dosyaları barındırabilirsin, ama mp3 warez gibi lisansa aykırı dosyaları site üzerinden dağıtamazsın..

promosyon olayına gelince, siteye gidip kayıt oluyorsun ve sana kişisel bilgileri soruyor ve formun en sonunda da varsa promosyon kodunu giriniz diyor.. buraya sen suugle yazarsan ikinci ekranda 119.4 - 70 = 49.4 dolar ödeyeceksiniz diyor ve kredi kartı bilgilerini istiyor senden.

bu kadar yani..

B.f.
Kaliteli Üye

« Yanıtla #5 : 29 Mart 2006, 12:41:22 »

Promosyonu anladım da demek istediğim neden suugle'a uyguluyor? Hitle mi alakası var acaba? Yoksa her promosyon doldurana da veriyor olabilir
alicaner
Ali Caner ÖNER
Yönetici
Süper Üye

« Yanıtla #6 : 29 Mart 2006, 13:21:42 »

affiliate programları var, ben ona kayıt yaptırdım.. oradan promosyon kodu verdiler.. benim refer ettiklerime indirim yapıyorlar işte..

B.f.
Kaliteli Üye

« Yanıtla #7 : 29 Mart 2006, 18:01:49 »

Valla tek söylenecek bir şey kaldı: eyvallah Cheesy
kARBOn bAZLı iLKEL yASAm fORMu
Ultra Mega Üye

I’m dead and i can’t reply till I reincarnate.

« Yanıtla #8 : 24 Nisan 2006, 23:53:44 »

Valla bilgisaardan çok anlamamak konusunda ünlü sayılırım ama yazın bu işlere bi bulaşıyım diyorum ve olur da domain alacak kadar öğrenip ciddi birşey yapabileceğime inanırsam, bu indirim sürüyor olur mu?

Bu arada; yeri değil belki, affola ama aklıma gelmişken sorayım. Suugle'a çok alıştık ama beyin takımının önemli bir kısmı mezun olacak, exchange olacak, yani bir şekilde gidecek ve Suugle'ın bazı olanakları da onlarla gidecek diye bir efsane var. Doğru gibi gelmedi, tahmin ettiğim gibiyse çok büyüyüp kampüs efsanesi olmadan ortadan kaldırmak iyi olur derim. Öyleyse de, canınız sağolsun, sadece şimdiye kadarkiler bile bayağı bir hizmet oldu hayrına.
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2006, 06:21:08 Gönderen: kARBOn bAZLı yAŞAm fORMu » Logged

SI VIS PACEM
PARA BELLUM

Onun Bunun Mühendisliği Programı
alicaner
Ali Caner ÖNER
Yönetici
Süper Üye

« Yanıtla #9 : 25 Nisan 2006, 04:10:01 »

indirim hala sürüyor, heralde süresiz devam edecek gibi gözüküyor.. indirim biterse ben yine buradan duyururum..

biz gidince suugle ne olacak diye soranlara;

merak etmeyin suugle devam edecek (öyle umuyoruz) ama gelişme olarak muhtemelen çok yavaşlayacak..

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.102 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu